Tagasi

Ehitusettevõtte, kes pakub teenust oma grupi ettevõtetele, mis arendavad elukondliku kinnisvara. Kas selline ettevõte saab taotleda kriisilaenu ehitajate palgakulude ja jooksvate kulude katteks?

Erakorralisi käendusi võimaldatakse ka ehitusettevõtetele. Ehitusettevõtja uutele laenudele võimaldatakse käendusi kuni 60% ulatuses tagatavast laenust ja liisingust.

Erakorralise laenu tingimuste raames pole lubatud ehitusettevõtete finantseerimine.

Käendatava laenu maksimaalse suuruse määramisel on laenusumma on piiratud kokku summaga, mis ei ületa ettevõtja kahekordset 2019. aasta palgakulu koos sotsiaalmaksuga või 25% ettevõtja 2019. aasta käibest 2019. aasta majandusaasta aruande või Maksu- ja Tolliameti andmetel.Käendatava laenu maksimaalse suuruse leidmisel lähtutakse laenu taotleva ettevõtte palgakulust.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.