Tagasi

Erakorralise käibekapitalilaenu tingimustes on järgmine nõue: „Ettevõtja kohustub teavitama KredExit, kui ta on COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse levikust põhjustatud kriisi tõttu saanud riigi 2020. aasta lisaeelarve vahendite arvelt toetust teisest meetmest, muudest riigieelarvelistest vahenditest või kohaliku omavalitsuse üksuselt.“ Kuidas seda teha?

Päringu riigiabi registrist saab teha aadressil: https://www.rahandusministeerium.ee/et/riigiabi. Riigiabi ja vähese tähtsusega abi registrist vali „Antud abi“  ja sisesta ettevõtja registrikood või nimi ja vali „Otsi“. Avaneb tabel kõigi registrisse kantud abi juhtumitega. Tabeli all on nupp „Trüki“, mida vajutades kuvatase tabel trükitava ja/või salvestatavana pdf-formaadis. Tekkinud faili tuleb saata KredExisse. Ettevõtja kohustub täiendavalt vabas vormis teavitama toetustest, mida on saanud, kuid väljatrükil ei kajastu.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.