Tagasi

Kuidas saada aru tingimusest: „KredExi erakorraliste käendustega tagatavad laenud ja KredExi erakorralised laenud on kokku piiratud summaga, mis ei ületa kahekordset ettevõtja 2019. aasta palgakulu koos sotsiaalmaksuga või 25% laenutaotleja käibest“?

Soodustingimustel käendusi ja laene tohib ettevõtjatele väljastada piiratud mahus. Maksimaalse lubatud mahu leidmiseks summeeritakse KredExi ja Maaelu Edendamise Sihtasutuse poolt pakutavad kriisiteenused. Käenduse kasutamisel ei lähtuta mitte käenduse, vaid käendatava laenu summast. Näide. Ettevõttele väljastatakse pangast 10 000 eurone uus laen 90% KredEx käendusega. Maksimaalse summa leidmisel lähtutakse laenusummast (10 000 eurot), mitte käenduse summast (90% ehk 9 000 eurot).

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.